GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vas + kanna 8157268

nr 815 7268

Vas + kanna

bland annat ue Upsala-Ekeby, höjd: 23 x 25

Kondition: slitage, skador

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 25 mars 2013
kl 18:34:38

25/3 18:15:12 1      Vinnande bud